Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Navne og adresser

Christine Henriette Hoff Hansen Formand

Christine Henriette Hoff Hansen 
Rybjerg Alle 52
2860 Søborg
Tlf. 2614 7990
sigurd_theodor@hotmail.com


Fotografen er på vejNæstformand

Kristian Niebuhr
Høje Gladsaxe 56, 3.th
2860 Søborg
Tlf. 2667 6671
byrkni@gladsaxe.dk


Charlotte Klüver DehliKasserer

Charlotte Klüver Dehli
Aprilvej 21
2860  Søborg
Tlf. 2870 4453
charlottekluver@get2net.dk


Henrik V. PedersenKontaktperson

Henrik V. Pedersen
Mørkhøjvej 203
2860 Søborg
Tlf. 2120 8362
hvp@hvproduktion.dk


Karin FurslevKirkeværge

Karin Furslev
Argentinavej 4
2800 Lyngby.
Tlf. 4015 3325
karin.furslev49@gmail.com


Flemming Fogh SimboldMedlem

Flemming Fogh Simbold
Juni Alle 152
2860 Søborg
Tlf. 2830 6730
flemming.simbold@gmail.com


Thomas PedersenMedlem

Thomas Pedersen
Mørkhøjvej 169
2860 Søborg
Tlf. 5088 9386
uglefar1@gmail.com


Lis DrostMedlem

Lis Drost
Gyngemose Parkvej 26, 5.th.
2860 Søborg
Tlf. 2339 6898
lisdrost@live.dk


Fotografen er på vejMedlem

Gitte M. Greve Niebuhr Larsen
Høje Gladsaxe 66, 1.tv
2860 Søborg
Tlf. 2112 6202
greve.larsen@gmail.com


Helle Elissabethh HolmMedlem

Helle Elissabethh Holm
Torumvej 37
2860 Søborg
Tlf. 3136 1962
helleholm@gmail.com


Fotografen er på vejMedlem sognepræst

Ib Ehlers Jørgensen 
Aprilvej 17
2860 Søborg
Tlf.: 2944 0327
ijoer@km.dk


Fotografen er på vejMedlem sognepræst

Rachel Wille Christoffersen 
Tlf. 29 80 87 13 
rawch@km.dk


Stedfortrædere

Karin Søjberg Holst1. suppleant

Karin Søjberg Holst
Mørkhøjvej 159
2860 Søborg
Tlf. 4096 4537
karin.soejberg.holst@gmail.com


Fotografen er på vej2. suppleant

Lisbeth Hummelmose
Maj Alle 7
2860 Søborg
Tlf.: 2212 9005
l.hummelmose@gmail.com


Jytte Eltang3. suppleant

Jytte Eltang
Onsbjerg Allé 39
2860 Søborg
Tlf. 4484 1036
jytte.eltang@mail.dk


Calle Holm4. suppleant

Calle Holm
Torumvej 37
2860 Søborg
Tlf. 5362 1494
calleholm@gmail.com